«Вибіркові офшорні зони, які називають індустріальними парками, знищують все інше виробництво в Україні», – Михайло Цимбалюк

Опубліковано в Політика Автор  soroka 07.07.2022
Індустріальні парки, які пропонуються Проектом закону №5688 – це повні офшорні зони на території України, де немає податків.
 
На цьому наголосив народний депутат від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.
 
– Напередодні під час засідання сесії Верховної Ради України разом з Юлією Тимошенко зареєстрували Постанову щодо скасування Проекту закону №5688. Він є яскравим прикладом цинічного лобіювання бізнес-інтересів, що передбачає широкі пільги великому бізнесу (податок на прибуток, ПДВ, мито, рента, екологічні податки, плата за землю),  зазначив Михайло Цимбалюк.
 
Він пояснив, що індустріальні парки, які пропонуються цим проектом – це повні офшорні зони на території України, де немає податків, де немає ніяких зборів, де немає плати ні за землю, ні за інженерні мережі.
 
– Всі підприємства, які залишаться поза цими індустріальними зонами, а насправді офшорними зонами будуть неконкурентні ні всередині України, ні за межами України. Створюючи ці вибіркові офшорні зони, які назвали індустріальними парками, знищується все інше виробництво в Україні,  наголосив Михайло Цимбалюк.  

Прокоментувати:

СОЦІУМ

04.10.2023 soroka
Дрони, тепловізори, транспорт: Київрада виділила додаткові 1 млрд 260 млн грн на ЗСУ, - Кличко
Київська міська рада сьогодні на позачерговому засіданні проголосувала за збільшення допомоги захисникам майже на 1,3…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3811.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.