«Уже найближчим часом усі вимушені переселенці отримають допомогу від держави», – Михайло Цимбалюк

Опубліковано в Політика Автор  soroka 17.06.2022
Внутрішньо переміщені особи, які покинули місце постійного проживання у зв’язку з широкомасштабним вторгненням рф в Україну, вже отримують допомогу на проживання від держави.
 
Про це повідомив народний депутат від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.
 
Йдеться про 3 тисячі гривень на кожну дитину або людину з інвалідністю та 2 тисячі гривень на кожну іншу особу.
 
– Наразі в загальній системі «Дія» та через структури соцзахисту в Україні подано понад 2 мільйони заявок на отримання допомоги від держави. У профільному міністерстві кажуть, що виникли певні труднощі з опрацюванням такої великої кількості запитів, але вже найближчим часом гроші усі вимушені переселенці отримають. Зокрема, проблеми виникли через застаріле обладнання в районах (востаннє комп'ютерну техніку соцбези централізовано отримували за прем'єрства Юлії Тимошенко), хакерські атаки та постійні перебої з електропостачанням у місцях, де зберігаються сервери,  зазначив Михайло Цимбалюк.  

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2022 soroka
Популярна американська компанія, яка виробляє меблі, розвиває бізнес на Тернопільщині
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із керівництвом американської компанії Home Essentials. Home Essentials…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

4fe637b26b790de6358827b961c23147_XL.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.