«Уже найближчим часом усі вимушені переселенці отримають допомогу від держави», – Михайло Цимбалюк

Опубліковано в Політика Автор  soroka 17.06.2022
Внутрішньо переміщені особи, які покинули місце постійного проживання у зв’язку з широкомасштабним вторгненням рф в Україну, вже отримують допомогу на проживання від держави.
 
Про це повідомив народний депутат від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.
 
Йдеться про 3 тисячі гривень на кожну дитину або людину з інвалідністю та 2 тисячі гривень на кожну іншу особу.
 
– Наразі в загальній системі «Дія» та через структури соцзахисту в Україні подано понад 2 мільйони заявок на отримання допомоги від держави. У профільному міністерстві кажуть, що виникли певні труднощі з опрацюванням такої великої кількості запитів, але вже найближчим часом гроші усі вимушені переселенці отримають. Зокрема, проблеми виникли через застаріле обладнання в районах (востаннє комп'ютерну техніку соцбези централізовано отримували за прем'єрства Юлії Тимошенко), хакерські атаки та постійні перебої з електропостачанням у місцях, де зберігаються сервери,  зазначив Михайло Цимбалюк.  

Прокоментувати:

СОЦІУМ

29.11.2023 soroka
Crypto News: найлінивіший спосіб для початківців заробити гроші в Інтернеті за допомогою хмарного майнінгу ($200+/день+)
У швидкоплинному світі криптовалют ключовими є простота та прибутковість. Для новачків, які шукають привабливий варіант…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3818.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.