Микола Люшняк: «Місцеве самоврядування має повноцінно працювати навіть під час дії воєнного стану»

Опубліковано в Політика Автор  soroka 17.05.2022
Народний депутат з Тернопільщини Микола Люшняк запропонував кількадесят правок до законопроекту "Про правовий режим воєнного стану" щодо функціонування місцевого самоврядування у період дії воєнного стану (№ 7269).
 
Цей законопроект був прийнятий учора, 12 травня, в доопрацьованій, компромісній редакції.
 
Про це розповів народний депутат Микола Люшняк.
 
– Я запропонував низку правок, частину з яких було враховано. Цей закон дозволить забезпечити належне та безперервне функціонування органів місцевого самоврядування в умовах воєнного стану, а також дасть змогу приймати оперативні рішення для забезпечення життєдіяльності громад, їх обороноздатності та безпеки. Він забезпечить спроможність якісно опрацьовувати виклики воєнного часу. Окрім цього, закон збільшує повноваження сільського, селищного, міського голови громади, де не ведуться бойові дії та не утворена військова адміністрація. Так, очільник громади зможе ухвалювати низку рішень з бюджетних та кадрових питань, – розповів Микола Люшняк.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

17.08.2022 soroka
Кличко в інтерв'ю The Times of Israel: Війна в Україні торкнеться Ізраїлю
Росіяни не зупиняться на Маріуполі чи на півдні України і навіть на всій Україні. Їхня…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

VuwU5xVlQYg.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.