«ВРУ продовжує ухвалювати важливі рішення для підтримки економіки та боротьби з рашистами», – Микола Люшняк

Опубліковано в Політика Автор  soroka 13.05.2022
Верховна Рада України продовжує працювати та ухвалювати важливі рішення для посилення обороноздатності, боротьби з рашистами і колаборантами, підтримки економіки та соціальної сфери.
 
Про це повідомив народний депутат з Тернопільщини Микола Люшняк.
 
– Так, учора Верховна Рада затвердила Указ Президента щодо примусового вилучення в Україні об'єктів права власності рф та її резидентів. Окрім того, ВРУ врахувала пропозиції Президента до закону щодо підвищення ефективності санкцій, пов'язаних з активами окремих осіб. Законопроект щодо функціонування органів місцевого самоврядування в умовах воєнного стану був прийнятий в доопрацьованій, компромісній редакції,  розповів Микола Люшняк.
 
Парламент розглянув низку законодавчих актів, направлених на врегулювання трудових відносин та захист прав працівників, адже в умовах війни для держави вкрай важливе як збереження кожного робочого місця, так і оптимізація роботи бізнесу, який ці робочі місця забезпечує, пояснив народний депутат.
 
– Рада також внесла законодавчі зміни щодо діяльності з примусового виконання судових рішень у період дії воєнного стану. Розглянуто і законопроекти в соціальній, аграрній, податковій сферах, питання деяких міжнародних угод. У другому читанні прийняті закони щодо реформування сфери містобудівної діяльності, удосконалення механізму протидії рейдерству, регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану. Окрім цього, перед народними депутатами виступив прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте. Це вкотре підтверджує, що пліч-о-пліч з Україною в боротьбі з рашистами об’єдналися усі цивілізовані країни,  зазначив Микола Люшняк.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.05.2022 soroka
Михайло Цимбалюк розповів, як змінили умови виплати допомоги внутрішньо переміщеним особам (відео)
Виплати внутрішньо переміщеним особам, які повернулися додому, призупиняють. Про це розповів народний депутат, перший заступник…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3810.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.