«УДАР Віталія Кличка»: Президент має ветувати законопроєкт 5600, який атакує дрібний та середній бізнес

Опубліковано в Політика Автор  soroka 02.12.2021

30 листопада Верховна Рада України ухвалила законопроєкт № 5600, який стосується змін до Податкового кодексу щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень.

Згідно із цим законопроєктом, додаткові надходження до бюджету будуть забезпечуватися за рахунок посилення фіскального тиску на дрібний та середній бізнес – заявив «УДАР Віталія Кличка».

Ще до офіційної реєстрації документу «УДАР» звертав увагу на суперечливості законопроєкту № 5600. Завдяки спільним зусиллям «ударівців» вдалося домогтися того, що низку скандальних норм виключили з проекту. Попри це, у разі ухвалення законопроєкту та після набуття ним чинності значно ускладниться життя простих українців, підприємців, переконані в «УДАРі Віталія Кличка».

–  Цей законопроєкт проти того, щоб українці ставали заможнішими. Жодної «шкоди» олігархам він не завдає, ба більше – надає їм преференції. Влада у бажанні отримати 30 млрд грн для бюджету-2022 сприймає прийняття 5600 безальтернативним рішенням. За словами голови податкового комітету Верховної Ради Данила Гетьманцева, ухвалення цього законопроекту зафіксовано у меморандумі МВФ. Замість збалансування бюджету та створення у державі умов для пожвавлення, у першу чергу, розвитку малого та середнього бізнесу, частка якого у ВВП країни за різними оцінками становить від 49 до 55%, а залучених працюючих людей більше понад 60%, влада створює нові складнощі для бізнесу, – зазначають в «УДАРі Віталія Кличка».

Експерти партії «УДАР Віталія Кличка» наголошують на тому, що посилення фіскального тиску та збільшення бази оподаткування не призведе до збільшення ВВП країни.

Зокрема в економічній програмі «УДАРу» загострена увага на таких важливих кроках, що можуть посилити динаміку зростання економіки країни: 

  • Встановлення рівних податкових правил для всіх, без пільг для великого бізнесу;
  • вдосконалення антимонопольного законодавства і налагодження ефективної роботи АМКУ, без врахування «особливих інтересів великого бізнесу»;
  • завершення судової реформи і встановлення однакових справедливихправил для всіх;
  • чітке дотриманням своїх зобов’язань перед іноземними інвесторами.

– Наполягаємо, що законопроєкт 5600 має бути ветований Президентом. Влада має розпочати широкий суспільний діалог з представниками дрібного середнього підприємництва. Пріоритетом має стати створення додаткових стимулів розвитку, а не посилення податкового тиску на підприємців, – резюмували в «УДАРі Віталія Кличка».  

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.07.2024 soroka
АБІ в покері, що це
АБІ в покері, що це Проєкт Funstage є першоджерелом, на якому висвітлюється інформація щодо основних…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3820.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.