«Накопичення мігрантів біля польсько-білоруського кордону організовано штучно за підтримки Росії», – Ігор Побер

Опубліковано в Політика Автор  soroka 11.11.2021
Днями поблизу польсько-білоруського кордону зібралися сотні біженців з країн Африки та Близького Сходу.

У мережі опублікували відео, записане поблизу прикордонного переходу Брузги-Кузниця, де чути постріли. У прикордонному комітеті Білорусі заявили, що ці звуки лунали з польської сторони.

Цю ситуацію обговорили у прямому ефірі телеканалу «НАШ» за участі народного депутата VII та VIII скликань з Тернопільщини Ігоря Побера.

– Є поняття «трудова міграція». Цим терміном ми можемо описати те, що наші українці їдуть в Польщу або інші країни, щоб заробити кошти і привезти їх в родину. Ситуація з людьми, що там на кордоні, зовсім інша. Люди, які зараз в Білорусі, були приречені тікати зі своєї країни. Причиною стала війна, наприклад, в Сирії, до якої дуже доклалася й Росія, – зазначив Ігор Побер. – Думаю, що зараз ціль мігрантів – не Польща, а більш розвинені європейські країни –  Німеччина, Ірландія, Франція. Ми ж знали, що рано чи пізно це буде. Однак я більш схиляюся, що це накопичення мігрантів було організовано штучно. Імовірно, владою Білорусі за підтримки тієї ж Російської Федерації, щоб надавити трішки.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.07.2024 Катерина Шаблій
Фасадна дошка: ціна, види та переваги
Фасадна дошка є популярним матеріалом для оздоблення будинків, забезпечуючи їм не лише привабливий вигляд, але…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3777.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.