«На жаль, ми не можемо повернути Катю Гандзюк, але можемо запобігти подібним злочинам у майбутньому», – Ігор Василів

Опубліковано в Політика Автор  soroka 06.11.2021
Учора Верховна Рада підтримала фінальний звіт Тимчасової слідчої комісії для здійснення парламентського контролю за розслідуваннями нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів протягом 2017-2018 років.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив народний депутат з Тернопільщини Ігор Василів.

Текст звіту буде направлений Президенту, Голові Верховної Ради, прем’єр-міністру, Офісу Генерального прокурора, Службі безпеки України, Міністерству внутрішніх справ та Національній поліції до відома, розгляду в межах компетенції та відповідного реагування. Повний текст звіту з висновками та пропозиціями ТСК можна знайти за цим посиланням: https://cutt.ly/qR330Ex

– Минуло три роки з дня смерті Катерини Гандзюк. На жаль, ми не можемо повернути Катю, але ми можемо запобігти подібним злочинам у майбутньому, об'єднавши наші сили, громадянського суспільства і влади, у боротьбі з тими, хто проти змін в країні, хто залякує, калічить та вбиває тих, хто в авангарді цих змін - громадських активістів, журналістів та просто небайдужих людей. Бо безкарність заохочує нові злочини, маємо це замкнене коло нарешті розірвати,  наголосив Ігор Василів.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.07.2024 Катерина Шаблій
Фасадна дошка: ціна, види та переваги
Фасадна дошка є популярним матеріалом для оздоблення будинків, забезпечуючи їм не лише привабливий вигляд, але…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3820.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.