Ігор Побер: «Щоб бути патріотом, не обов’язково розмовляти українською»

Опубліковано в Політика Автор  soroka 14.08.2021
Мовне питання в Україні є надто «роздутим».
 
Так вважає народний депутат VII та VIII скликань Ігор Побер. Про це він розповів у прямому ефірі каналу «НАШ».
 
– Щоб бути патріотом, не обов’язково розмовляти українською мовою. Зараз на передовій чимало наших захисників є російськомовними. Те саме стосується й спортсменів. Неважливо, якою мовою ти розмовляєш, якщо ти забиваєш гол на 121 хвилині, як це зробив Артем Довбик. Ми гордимося цим хлопцем. А всі мовні питання щодо таких подій – це маніпуляції,  зазначив Ігор Побер.
 
Політик також підкреслив, що частіше про мовні скандали можна дізнатися зі ЗМІ, а не з реального життя.
 
– На державній службі має бути виключно українська мова, але в побуті ніхто не заборонить розмовляти російською. Я часто їжджу різними регіонами України і ніколи не був свідком мовних конфліктів, вони є лише у ЗМІ, – наголосив Ігор Побер.  Цікаво, що мовний омбудсмен Тарас Кремінь у 2010 році був довіреною особою Януковича на виборах, а сьогодні він вже є затятим патріотом. У цьому й полягає проблема, що в нас деякі люди не мають чіткої позиції, а змінюють її залежно від ситуацій.  

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.07.2024 soroka
АБІ в покері, що це
АБІ в покері, що це Проєкт Funstage є першоджерелом, на якому висвітлюється інформація щодо основних…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3835.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.