ВО "Свобода" у Тернопільській районній раді ініціює передачу приміщення для функціонування музею російсько-української війни у Збаражі

Опубліковано в Політика Автор  soroka 25.05.2021
Фракція ВО "Свобода" у Тернопільській районній раді ініціює передачу приміщення для функціонування музею російсько-української війни у Збаражі.

Офіційна заява фракції ВО «Свобода» У Тернопільській районній раді щодо передачі приміщеннядля музею російсько-української війни у Збаражі.

У квітні 2021-го року Збаразька міська рада своїм рішенням утворила Музей російсько-української війни.

Фракція ВО Свобода» у Тернопільській районній раді ініціює передачу приміщення для функціонування Музею у власність Збаразької міської ради. Відповідний документ уже зареєстровано у виконавчому апараті Тернопільської районної ради.

Заяву фракції «Європейської Солідарності», викладену на ФБ-сторінці її уповноваженого  представника Віктора Шумади, просимо вважати популістичною, адже саме їхній представник під час засідання постійної комісії з питань взаємодії з громадами та комунальної власності не підтримав проект рішення щодо передачі приміщення для потреб музею, що зумовило невключення відповідного питання до порядку денного засідання сесії, яке відбудеться 26 травня.

Як бачимо, з одного боку, «Європейська Солідарність» не підтримує рішення комісії щодо внесення питання на розгляд сесії, а з іншого – звинувачує у цьому представників інших політичних сил.

Закликаємо депутатів Тернопільської районної ради усіх фракцій підтримати звернення ВО «Свобода» та проголосувати за передачу приміщення у власність Збаразької міської ради. 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

10.06.2021 soroka
Голова ВРУ Разумков оцінив інвестиційні можливості Тернопільщини
Учора, 9 червня, в столиці відбувся форум «Тернопільщина: кластер можливостей», організований Торгово-промисловою палатою України та…

Подорож вихідного дня

28.05.2021 Мар'яна Креховець
Душа століть живе у стінах Збаразького замку (фоторепортаж)
Збаразький замок – одна з таких небагатьох споруд, які сповнені живої історії. Від першого погляду…

Місто в кадрі

DSC_3815.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.