Ігор Побер: «Жодні реформатори Україні не допоможуть – ні з Грузії, ні з Польщі»

Опубліковано в Політика Автор  soroka 26.04.2021
Два роки тому в Україні відбувся другий тур президентських виборів.

У прямому ефірі каналу «НАШ» підбили підсумки дворічного президенства Володимира Зеленського. Свою думку щодо цього висловив народний депутат VII та VIII скликань з Тернопільщини Ігор Побер.

– Україні не допоможуть іноземні реформатори – ні грузинські, ні польські. Ще будучи студентом у 90-х роках я возив до Польщі товари, тоді ця країна не відзначалася достатком. Але згодом почала змінюватися на моїх очах. Знаєте, чому так? На жаль, нам Бог не дав такого президента як Лех Валенса. Сьогодні він – пенсіонер, але веде лекції, тренінги, щоб заробити собі на життя. От коли в Україні з’явиться такий президент, тоді будуть зміни. Бо, як бачимо, Голобородька обіцянки не здійснилися, – зазначив Ігор Побер.  

Також політик додав, що у багатьох невдачах українці звинувачують Зеленського, бо ще в жодного президента не було такої повноти влади.

– У всіх проколах винен Володимир Зеленський. Якщо раніше можна було звинувачувати у невдачах чи то Порошенка, чи то Гройсмана, то вся відповідальність зараз на Зеленському, бо в нього – повнота влади,  резюмував Ігор Побер.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

10.06.2021 soroka
Голова ВРУ Разумков оцінив інвестиційні можливості Тернопільщини
Учора, 9 червня, в столиці відбувся форум «Тернопільщина: кластер можливостей», організований Торгово-промисловою палатою України та…

Подорож вихідного дня

28.05.2021 Мар'яна Креховець
Душа століть живе у стінах Збаразького замку (фоторепортаж)
Збаразький замок – одна з таких небагатьох споруд, які сповнені живої історії. Від першого погляду…

Місто в кадрі

DSC_3764.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.