Ігор Побер: "Ми запізнилися з декомунізацією"

Опубліковано в Політика Автор  soroka 15.04.2021
За п’ять років декомунізації в Україні змінили назви 991 населеного пункту.

Народний депутат VII та VIII скликань з Тернопільщини Ігор Побер вважає, що декомунізацію потрібно було провести набагато раніше.

Про це він заявив у прямому ефірі каналу «НАШ».

– Я вважаю, що ми запізнилися з декомунізацією. Її треба було провести ще в 1991 році, коли Україна стала незалежною. Так зробили Польща, Чехія, Балтійські країни. Вони пішли іншим шляхом, відмовилися від радянських пережитків. Як результат – зараз українці їздять в Польщу на заробітки, – зазначив Ігор Побер. – У свій час я підтримував закон про декомунізацію. Хоч під час «Ленінопаду» я ні мізинця, ні вказівного пальця Леніна собі на пам’ять не взяв.

Політик підкреслив, що радянські пам’ятки потрібно зняти, однак робити це варто більш цивілізованим способом.

– Ми не повинні популяризувати персонажів, які не прославляли нашу історію. Той самий Кіров, Петровський. Ну неправильно називати їхніми іменами вулиці та міста. Думаю, що Володимира Ілліча вже давно потрібно забрати з Мавзолею і поховати за всіма християнськими традиціями, тоді свідомість людей зміниться,  резюмував Ігор Побер.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

21.09.2021 soroka
Стрічку тернопільських кінотворців визнали кращою на міжнародному фестивалі
У рамках XVI Міжнародного кінофестивалю «Кінокімерія», приуроченому 25-ій річниці «Дня Українського кіно», в номінації некомерційні…

Подорож вихідного дня

05.08.2021 Катерина Шаблій
«Не ідеалізуйте Америку, тут нічого не дається задарма»: історія тернополянки, яка 23 роки живе у США
У свої два роки тернополянка Юлія Сітовська точно не думала про американську мрію, та тоді…

Місто в кадрі

DSC_3791.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.