Версія для друку

Ігор Побер: «Максим Степанов вже вичерпав себе як міністр»

Опубліковано в Політика Автор  soroka 09.04.2021
Попри заяви міністра охорони здоров’я Степанова про те, що зроблено максимум у боротьбі з пандемією, в регіонах ситуація дуже складна.

На цьому наголосив народний депутат VII та VIII скликань з Тернопільщини Ігор Побер у прямому ефірі каналу «НАШ».

– У першу чергу, держава має вакцинувати медиків, які перебувають на передовій боротьби з коронавірусом. Після того, звісно, потрібно братися за щеплення наших військовослужбовців, правоохоронців, пенсіонерів. Нові штампи вірусу не перебирають – молода людина чи старша. Наразі помирає багато людей у віці до 50-ти років. Наш уряд та Офіс президента зараз живуть як у паралельній реальності. Міністр Степанов каже, що зроблено максимум, аби зберегти життя людей, а з регіонів ми чуємо, що хворі лежать в коридорах, бо немає місця в лікарні. Мабуть, Максим Степанов вже вичерпав себе як міністр. Треба йому йти займатися бізнесом, він вже чимало фірм відкрив, – зазначив Ігор Побер.

Також політик прокоментував інформацію про те, що в Україні орендують кисневі апарати «на дім».

– Не в захист влади, але скажу, що має бути й відповідальність наших людей та підприємців. Я знаю, що таке кисневий апарат, в мене такий є. Цей прилад я використовую у своїх спортивних цілях. До пандемії він коштував 33 тисячі гривень, а зараз втричі дорожче. В такий складний час необхідно об’єднуватися і допомагати один одному, а не заробляти на біді,  резюмував Ігор Побер.