Екс-очільниця Збаразької райради навіть після звільнення отримує з бюджету по 30 тисяч в місяць

Опубліковано в Політика Автор  soroka 06.04.2021
Після завершення повноважень колишня керівниця Збаразької районної ради Світлана Боднар не відмовилася від щомісячної допомоги з бюджету району.

Ще пів року після звільнення вона отримуватиме щедрий подарунок – по 30 тисяч гривень в місяць. І це при тому, що жодного дня упродовж цього часу їй не доведеться працювати.

Згідно з декларацією, поданою Світланою Боднар, лише за 2020 рік на посаді голови вона отримала 387 708 гривень, а це – 32 309 гривень в місяць. У  період з грудня 2020 року до березня 2021 року Світлані Боднар нарахували майже 115 тисяч гривень.

Цікаво те, що максимальна виплата допомоги по безробіттю з 1 грудня 2020 року становить 9080 гривень. Незрозуміло, за які заслуги перед Збаразьким районом Світлана Боднар отримує такі гонорари. Мабуть, 30 тисяч – це «подяка» за те, що чиновниця залишила громаді ліквідований район, а ще – збиткові комунальні підприємства (лише у Максимівській лікарні борг сягнув пів мільйона гривень), зруйнований кінотеатр, відсутність автобусних рейсів в окремі села.

У жовтні минулого року Боднар Світлана Миколаївна обрана депутатом Збаразької міської ради від ВО «Батьківщина».

Прокоментувати:

СОЦІУМ

10.06.2021 soroka
Голова ВРУ Разумков оцінив інвестиційні можливості Тернопільщини
Учора, 9 червня, в столиці відбувся форум «Тернопільщина: кластер можливостей», організований Торгово-промисловою палатою України та…

Подорож вихідного дня

28.05.2021 Мар'яна Креховець
Душа століть живе у стінах Збаразького замку (фоторепортаж)
Збаразький замок – одна з таких небагатьох споруд, які сповнені живої історії. Від першого погляду…

Місто в кадрі

DSC_3776.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.