Ігор Побер: «Спецслужби повинні бути незалежними»

Опубліковано в Політика Автор  soroka 17.03.2021
Хто стоїть за прослушками і «злиттям» розмов» – обговорили у прямому ефірі каналу «НАШ» за участю народного депутата VII та VIII скликань з Тернопільщини Ігоря Побера.

– За «злиттям» інформації можуть стояти як українські спецслужби, так й іноземні, так й олігархи, які воюють за владу. Тут мають право на життя усі три варіанти. Найцікавіше у цій ситуації – чи хтось все-таки понесе відповідальність. Наприклад, українські спецслужби – це люди на державних службах. Вони допущені до державної таємниці першої категорії складності. У сьомій каденції я, до речі, був в комітеті нацбезпеки і оборони. Ми тоді не були як всі депутати, оскільки допускалися до державної таємниці. Навіть якісь важливі засідання комітету проводили в окремій кімнаті й без телефонів. Думаю, якщо хтось «зливає» інформацію, то має понести за це відповідальність,  зазначив Ігор Побер.

Він також наголосив на тому, що спецслужби мають бути незалежними.

– Спецслужби в кожній країні не можуть бути підконтрольними владі. Виходить так, що з приходом нових політиків змінюється і керівництво спецслужб. Так не повинно бути, адже вони мають стати незалежними та відповідати за безпеку держави,  резюмував Ігор Побер.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

10.06.2021 soroka
Голова ВРУ Разумков оцінив інвестиційні можливості Тернопільщини
Учора, 9 червня, в столиці відбувся форум «Тернопільщина: кластер можливостей», організований Торгово-промисловою палатою України та…

Подорож вихідного дня

28.05.2021 Мар'яна Креховець
Душа століть живе у стінах Збаразького замку (фоторепортаж)
Збаразький замок – одна з таких небагатьох споруд, які сповнені живої історії. Від першого погляду…

Місто в кадрі

DSC_3800.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.