«Політичне майбутнє у Стерненка навряд чи буде», – Ігор Побер

Опубліковано в Політика Автор  soroka 24.02.2021
Приморський районний суд Одеси засудив активіста Сергія Стерненка до 7 років та трьох місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна. Його обвинувачують у викрадені ексдепутата Сергія Щербича у 2015 році.

Цю ситуацію прокоментував народний депутат VII та VIII скликань Ігор Побер у прямому ефірі каналу «НАШ».

– Я не пророк, але думаю, що політичне майбутнє у пана Стерненка навряд чи після цього буде. Все-таки більш радикалізована частина суспільства у нас є невеликою. Звісно, ця справа заполітизована, прикута увага громадськості. Думаю, що рішення судді повинно бути правовим, який би тиск на нього не чинили. Я вважаю, що треба жити, дотримуючись закону. Ми всі хочемо жити у правовому суспільстві. Якщо є суд, то має бути справедливий вирок, не важливо чи це націоналіст, чи патріот, чи комуніст, чи регіонал. З приводу апеляції, то думаю, вона може трішки зменшити термін, але скасувати сім років навряд чи хтось зможе,  зазначив Ігор Побер.

До слова, Стерненка звинувачували у розбійному нападі, викраденні людини, а також незаконному зберіганні вогнепальної зброї. Суд визнав винним активіста за трьома статтями Кримінального кодексу, а покарання призначили за двома статтями – про розбійний напад і зберігання зброї.  

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.07.2024 soroka
АБІ в покері, що це
АБІ в покері, що це Проєкт Funstage є першоджерелом, на якому висвітлюється інформація щодо основних…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3835.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.