«У держави немає механізму як виплатити зарплату працівникам ліквідованих районних рад», - заявив голова Тернопільської райради

Опубліковано в Політика Автор  soroka 20.01.2021
Голова Тернопільської районної ради Віктор Козорог взяв участь у програмі «Акценти» на місцевому телеканалі «Тернопіль1».

В ефірі говорили про об’єднання районів, кадрові питання та проблемні аспекти, які виникають під час реформи децентралізації.

«Ми бачимо сьогодні розширення повноважень громад і передачу закладів на їхній баланс, це лікарні, школи, заклади культури та бібліотеки. В одних районах цей процес більш адекватний, в іншому районі він більш болючий. Є керівники в районах, які не чекали грудня 2020 року, а готувалися до децентралізації завчасно, - наголосив Віктор Козорог, голова Тернопільської районної ради. – Відповідно це відобразилося і на самому процесі передачі тих чи інших об’єктів. Крім того, сьогодні ми стикнулися з дуже серйозною технічною проблемою – приходить час розрахунку з працівниками апаратів районних рад, які ще є в штаті, не звільнені, але як виявилося в держави , немає механізму оплатити їм заробітну плану, немає шляху їх фінансування, у казначействі кажуть, що ми нічого не можемо зробити, адже має бути реагування Міністерства фінансів та державної казначейської служби України, щоб люди отримали свою зарплату та гарантовані державою виплати і найменше постраждали».

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.07.2024 Катерина Шаблій
Фасадна дошка: ціна, види та переваги
Фасадна дошка є популярним матеріалом для оздоблення будинків, забезпечуючи їм не лише привабливий вигляд, але…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3777.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.