«ЄС» та «Слуги народу» у Тернопільській облраді не підтримали звернення депутатів щодо неприпустимості закону про особливий статус Донбасу

Опубліковано в Політика Автор  soroka 23.12.2020
 
Фракція «Європейської солідарності» та «Слуг народу» в Тернопільській обласній раді сьогодні, 23 грудня, під час пленарного засідання відмовилася підтримати звернення депутатів щодо неприпустимості продовження ще на рік закону про особливий статус Донбасу.
 
На думку депутата-свободівця Василя Чашки, який ініціював звернення до президента України та Конституційного суду, центральна влада у такий спосіб проголосувала за акт фактичної капітуляції України й показала, що не готова ні до боротьби, ні до відстоювання національних цінностей та відновлення кордонів.
 
– Ми закликаємо голову Верховної Ради України та народних депутатів переглянути зміни до закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» одразу після зимових канікул в парламенті або скликати позачергове засідання ВРУ з цього приводу. Вимагаємо у президента не допустити продовження деескалації війни на Донбасі та залучити всі можливі зусилля для становлення Українського порядку,  зазначив Василь Чашка.
 
Позиція депутатів Тернопільської облради, які підтримали звернення, така: жодних особливих статусів окремих територій; бойовики повинні відповісти за свої злочини перед українським народом; завершення російсько-української війни можливе тільки перемогою України за Українським порядком.
 
Однак, схоже, на ці вимоги «ЄСівцям» та «слугам» у Тернопільській обласній раді байдуже, адже жоден із них не підтримав звернення колег.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.07.2024 Катерина Шаблій
Фасадна дошка: ціна, види та переваги
Фасадна дошка є популярним матеріалом для оздоблення будинків, забезпечуючи їм не лише привабливий вигляд, але…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3768.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.