Обласні депутати ухвалили Стратегію розвитку Тернопільщини на 2021 – 2027 роки (відео)

Опубліковано в Політика Автор  soroka 04.12.2020
Сьогодні в стінах «білого дому» в Тернополі відбулося друге пленарне засідання першої сесії обласної ради сьомого скликання. Серед важливих рішень – ухвалення Стратегії розвитку Тернопільської області на 2021 – 2027 роки.

 За словами голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка, Стратегія розвитку є дуже важливою для подальшого прийняття вагомих рішень.

— Цей документ дозволить взяти участь у розподілі коштів ДФРР для фінансування будівництва шкіл, дитячих садочків та інших інфраструктурних об’єктів. Стратегія включає комплексний підхід – розвиток села, будівництво доріг, підтримка освіти, медицини, зауважив обласний очільник.

З даного питання доповідала директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ОДА Галина Воляник. У підсумку депутати проголосували за питання «Про Стратегію розвитку Тернопільської області на 2021 – 2027 роки та план заходів з її реалізації у 2021-23 роках».

Крім того, сьогодні було вирішено і важливі організаційні питання. Зокрема — створення постійних комісій та обрання їх голів, а також утворення президії Тернопільської обласної ради. Депутати прийняли також і зміни до обласного бюджету на 2020 рік.

Більше про це — у коментарі Михайла Головка:

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

14.06.2024 soroka
Волонтер «Української команди» Андрій Надкевич – серед номінантів регіонального відбору на здобуття «Ордену Святого Пантелеймона»
У Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського 12 червня відзначили медиків області, які перемогли у…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3776.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.