«Хаотичні кроки президента та уряду в боротьбі з коронавірусом призводять до протистояння з місцевою владою», – Ігор Побер

Опубліковано в Політика Автор  soroka 18.11.2020
Впроваджуючи нові карантинні обмеження, центральна влада не цікавиться станом справ на місцях.

На цьому наголосив народний депутат VII та VIII скликань Ігор Побер у прямому ефірі каналу «НАШ».

– Ситуація із запровадженням карантинних обмежень нагадує футбол. Всі розуміються у ньому, але ніхто не вміє грати. Зрозуміло, що ці хаотичні рухи, які робить президент та уряд, призводять до протистояння з мерами, бо всі заборони є незаконними. І це протистояння буде продовжуватися до того часу, поки влада не повернеться до закону і не чинитиме правильно. Немає комунікації між центральною владою та місцевою. Керівництво держави не спілкується з мерами, навіть з головами ОДА,  зазначив Ігор Побер.

Також політик підкреслив, що складну ситуацію у медичній сфері спричинило й те, що кошти для боротьби з коронавірусом пішли не за призначенням.

– Бачимо, що кошти, виділені на боротьбу з коронавірусом, пішли не за призначенням – на дороги. Якщо кількість хворих збільшиться ще на кілька тисяч, матимемо катастрофу, адже ліжкомісць для них не передбачено. Один із керівників «слуг народу» звернувся до лікарки, яку я добре знаю, з проханням влаштувати в лікарню його важкохвору родичку й підключити її до кисню, а кисню не було. Він каже: «робіть щось». Ну не можуть лікарі іншого хворого відключити від кисню і підключити його родичку, а кошти тим часом направили на дороги,  розповів Ігор Побер.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

14.06.2024 soroka
Волонтер «Української команди» Андрій Надкевич – серед номінантів регіонального відбору на здобуття «Ордену Святого Пантелеймона»
У Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського 12 червня відзначили медиків області, які перемогли у…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

6.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.