«Ми не дозволимо закрити малокомплектні школи на Тернопільщині», - заявила Дар’я Проскурякова, перший номер у списку «ОПЗЖ» в обласну раду

Опубліковано в Політика Автор  soroka 21.10.2020

На початку 2020 року чиновники заявили про 120 шкіл на території Тернопільської області, які є малокомплектними та підлягають закриттю.

За словами Дар'ї Михайлівни Проскурякової, яка очолює список кандидатів в депутати у Тернопільську обласну раду від Тернопільської регіональної організації «Опозиційна платформа - За життя», малокомплектні школи потрібні зберегти.

«Якщо у населеному пункті уже немає школи то і немає життя там, - відзначила Дар’я Проскурякова. – Тому йдучи на вибори, одним із пунктів своєї програми я бачу збереження у селах Тернопільщини малокомплектних шкіл».

Дар’я Проскурякова бачить вихід з цієї ситуації шляхом фінансування таких освітніх закладів та збереження їх роботи будь-якою ціною.

«Найлегше закрити школу, а в даному випадку я бачу варіанти як зберегти освітні заклади – це фінансування або ж за рахунок місцевого, або районного чи обласного бюджетів, - відзначає Дар’я Проскурякова. – Діти у невеличких селах заслуговують на отримання якісних освітніх послуг у своїй рідній школі».

Прокоментувати:

СОЦІУМ

14.06.2024 soroka
Волонтер «Української команди» Андрій Надкевич – серед номінантів регіонального відбору на здобуття «Ордену Святого Пантелеймона»
У Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського 12 червня відзначили медиків області, які перемогли у…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

VuwU5xVlQYg.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.