Ігор Побер: «Правоохоронці давно мали розібратися, хто продає «вакцину» від коронавірусу»

Опубліковано в Політика Автор  30.01.2020
За даними іноземних ЗМІ, у світі зафіксовано понад 6000 випадків зараження так званим «коронавірусом».
В Україні появи захворювання не виявлено, однак паніка почала розповсюджуватися.
 
Цю ситуацію у прямому ефірі телеканалу «НАШ» прокоментував народний депутат VII та VIII скликань Ігор Побер.
 
– У нашій країні суспільству часто чогось не розповідають. Я не фахівець у сфері медицини, але  в деяких регіонах України заклади закривають на карантин, однак це не пов’язано з так званим «коронавірусом». Я думаю, що не варто звинувачувати керівництво Китайської Народної Республіки у спеціальному спалаху захворювання. Такі віруси з’являються щороку й забирають людські життя. Китай – країна з потужною економікою, тому, думаю, їй вдасться впоратися з вірусом. Для цього виділили 9 млрд. Україні такі кошти хоч би на поточну медицину виділили, не те, що для боротьби з тимчасовим спалахом вірусу,  пояснив Ігор Побер.  
 
Окрім цього, на деяких українських сайтах вже навіть почали продавати «вакцину» від коронавірусу, якої насправді ще немає в світі.
 
– Правоохоронці вже давно мали взятися за цю справу та з’ясувати, хто намагається заробити на українцях. Думаю, наші громадяни – розумні і не будуть вестися на ці придумані препарати, – додав Ігор Побер.  

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.05.2022 soroka
Михайло Цимбалюк розповів, як змінили умови виплати допомоги внутрішньо переміщеним особам (відео)
Виплати внутрішньо переміщеним особам, які повернулися додому, призупиняють. Про це розповів народний депутат, перший заступник…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

VuwU5xVlQYg.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.