Спортсмени Вишнівецької ОТГ – одні із найкращих на чемпіонаті України

Опубліковано в Соціум Автор  05.07.2018
Нещодавно спортсмени з Тернопільщини здобули перемогу на чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту.

Більшість із учасників чемпіонату, які представляє Тернопільщину, є жителями Вишнівеччини. Під професійним керівництвом майстра спорту Ярослава Луб’янецького 8 юніорів змагалися у місті Вишневому, що на Київщині.

– Програма чемпіонату складалася з трьох етапів: підйому штурмовою драбиною у вікно 4-го поверху навчальної вежі, подоланню 100-метрової смуги з перешкодами і пожежної естафети 4 по 100 метрів, –зазначив Ярослав Луб’янецький.

За результатами проведених змагань срібним призером у підйомі по штурмовій драбині став Віталій Філик, він же виборов «золото» під час подолання 100-метрової смуги з перешкодами.

 У командній естафеті 4 по 100 метрів Владислав Мацюк, Андрій Горбатюк, Денис Керея і Роман Горбатюк здобули бронзу. Третє місце у цьому виді змагань посів Максим Керея, а п’яте – Олександр Шостак. 

До слова, участь у чемпіонаті взяли 27 команд рятувальників, тобто понад двісті спортсменів. Серед них найбільше перемог вибороли представники з Вишнівецької ОТГ.

змагання1

Прокоментувати:

СОЦІУМ

04.07.2022 soroka
«Міжнародна спільнота має визнати росію державою-терористом, а путіна – вбивцею № 1 у світі», – Михайло Цимбалюк
Загнаний у глухий кут путін наказує знищувати цивільне населення України. У такий спосіб він хоче…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3688.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.