«Команда змін» Вишнівецької ОТГ виборола освітню поїздку до Польщі

Опубліковано в Соціум Автор  29.06.2018
Нещодавно у Тернополі проходила третя сесія проекту «Школа локальної демократії», в рамках якої Вишнівецька ОТГ навчалася покращувати роботу своєї громади.

Учасники «Команди змін» від Вишнівецької громади: заступник селищного голови Сергій Волохатий, депутат ради Тетяна Неділь та голова ГО ЦВІТ Руслана Якубовська презентували напрацювання, які їм вдалось запровадити у життя своєї громади від початку першої сесії.

За словами учасників, у Вишнівецькій об’єднаній територіальній громаді було прийнято положення про електронні петиції, громадський бюджет та громадські слухання. А також їхня громада зареєструвалася в системах «Відкритий бюджет» та «Відкрите місто».

Після звітування усіх ОТГ, організатори обрали лише 6 «Команд змін», які поїдуть в освітню поїздку до Польщі. Щасливий квиток до іншої країни отримали Вишнівецька, Хоростківська, Зборівська, Лановецька (Тернопільська область), Лісовогринівецька і Летичівська (Хмельницька область) громади.

Зазначимо, що у вересні відбудеться фінальний захід цього проекту – «Форум локальної демократії». На ньому громади поділяться досвідом та представлять власні здобутки у друкованому вигляді.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

26.05.2023 soroka
Працівників швидкої привітали у Тернополі до Дня екстреної медицини (фото)
Працівників Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Тернопільської області привітали напередодні професійного свята. 27…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3815.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.