У Тернополі розпочалася «Ліга УКРОПу з міні-футболу», яка триватиме півтори місяці (фото)

Опубліковано в Соціум Автор  13.04.2018

Загальноміський студентський чемпіонат «Ліга УКРОПу з міні-футболу», участь у якому беруть студенти чотирьох тернопільських університетів, стартував вчора, 11 квітня.

Перший матч відбувся на спортивному майданчику Тернопільської ЗОШ № 16 між командою «УКРОП» та «Характерник» історичного факультету ТНПУ ім. Гнатюка. Молоді укропівці перемогли суперника з рахунком 7:4.

Як розповів гравець команди «УКРОП» Володимир Міщишин, студентські чемпіонати загальноміського рівня у Тернополі відбуваються нечасто. «Ліга УКРОПу з міні-футболу» – це добра можливість розвивати улюблений вид спорту, загартовувати молодь та підтримувати себе у формі.

Тернопільська обласна організація партії «Українське об'єднання патріотів – УКРОП» підтримує ініціативу свого молодіжного крила «Молоді патріоти» та допомагає футбольній команді фінансово – забезпечує формою, м’ячами, орендою стадіонів.

– Дуже важливо підтримувати такий напівпрофесійний дворовий спорт для того, аби молодь мала можливості самореалізовуватись. «Здорова нація – здорова країна» – такий лозунг підтримує партія УКРОП. Кожного кварталу ми стараємось організовувати змагання спортивного чи культурного спрямування, аби задіяти молодь. Для того, щоб мотивувати учасників, ми підготували для них нагороди та призи, – розповів голова тернопільської обласної організації «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Андрій Цибульський.

Організатори чемпіонату зазначають, що намагатимуться зробити весняну лігу з міні-футболу традиційною.

До слова, в рамках студентського чемпіонату «Ліга УКРОПу з міні-футболу» поєдинки між командами відбуватимуться щосереди та щочетверга до 20 травня.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.09.2022 soroka
Масажист Ігор Цап приїхав з Канади на Тернопільщину, щоб допомагати військовим проходити реабілітацію
Масажист, українець за походженням, Ігор Цап приїхав з Канади, де працював 32 роки, 22 з…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3811.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.