Випускники ТНЕУ запевняють, що їхній заклад вищої освіти – найкращий!

Опубліковано в Соціум Автор  26.03.2018
Кожному відомо, що обличчям будь якого закладу вищої освіти є його випускники – молоді люди, які здобуваючи фах, формуються як особистості, розкривають грані власних талантів, вчаться долати перешкоди і досягати успіху.

Не секретом є і те, що сучасні зво вболівають за позитивні відгуки своїх вихованців, адже кожен із них є найнадійнішим джерелом інформації для майбутніх абітурієнтів – потенційних студентів того чи іншого університету.

Відповідно до нових норм організації навчального процесу хлопці та дівчата, пройшовши підготовку за освітнім ступенем «магістр» тривалістю у півтора року, завершують навчання не влітку, а в зимово-весняний період. Отже саме зараз в університетах тривають урочистості з нагоди вручення дипломів вчорашнім студентам, а сьогодні – кваліфікованим фахівцям.

Активно діляться своїми враженнями про навчання, співпрацю з професорсько-викладацьким колективом, плани на майбутнє випускники Тернопільського національного економічного університету, запевняючи, що їхній заклад вищої освіти – найкращий!

267B3482

«Мене переповнюють дуже змішані почуття… З одного боку ти крокуєш далі, у щось нове, а з іншого – залишаєш за плечима 5 найяскравіших, найкращих років життя. Однак, цитуючи Ліну Костенко «І кожен фініш – це, по суті, старт…», розумієш, що все ще попереду. Впевнений що факультет фінансів ТНЕУ і надалі показуватиме високий рівень у всіх сферах діяльності, а студентів прошу тримати цю планку кращого факультету. Рідній альма-матер – Тернопільському національному економічному університету – бажаю тільки процвітання», – ділиться враженнями випускник факультету фінансів ТНЕУ Водяний Сергій.

267B3501

«Дякую усім викладачам, у яких я навчалася і в економічному коледжі, і на факультеті фінансів ТНЕУ. Дякую кафедрі податків і фіскальної політики ТНЕУ, котра скерувала мене на навчання в аспірантуру, навчаючись у якій я б дуже хотіла, щоби моєю науковою роботою керував доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий або доктор економічних наук, професор Оксана Миронівна Десятнюк», – зізнається випускниця факультету фінансів Ольга Плюсквік.

267B3613

«Навчання в університеті, окрім ґрунтовних знань, дає студентській молоді впевненість у собі, що допомагає молодим людям звершувати те, про що раніше тільки мріяли. Я дуже задоволений, що свого часу обрав навчання саме на факультеті аграрної економіки і менеджменту ТНЕУ, – розповідає випускник факультету аграрної економіки і менеджменту Володимир Слюсарчин. – Рекомендую випускникам шкіл вступати до Тернопільського національного економічного університету, адже наш університет – один з кращих закладів вищої освіти України. Знання, які тут здобуваються, є достойними європейських університетів. А конкретно на факультет аграрної економіки і менеджменту рекомендую вступати тим, хто любить свою землю і свою Батьківщину».

267B3905

Випускник факультету обліку і аудиту ТНЕУ Владислав Цахнев говорить: «Мені дуже подобається, що у ТНЕУ, і на нашому факультеті зокрема, добре розуміють, що навчання – це тільки одна складова роботи студента. Для нас відкривають дуже широкі можливості розвитку, а отже кожен може знайти себе у тій сфері, у якій почувається найкомфортніше. Нас підтримує адміністрація університету та факультету і це круто!».

Традиційно розділити радість зі своїми дітьми приходять найрідніші люди – батьки, які також радо відгукуються про університет.

IMG 4013 min

«Професорсько-викладацький колектив ТНЕУ, окрім надання якісних фахових знань, допомагає нам виховати у наших дітях лідерські якості, почуття відповідальності за прийняті рішення, вчить працювати над собою та досягати успіху», – ділиться мати випускника Стефанія Слюсарчин.

Спілкуючись з молодими людьми, розумієш, що упродовж навчання вони справді отримали необхідний багаж знань, перейняли досвід від своїх наставників, науковців, провідних практиків. А чого тільки варті насичені студентські роки, проведені з найкращими друзями під час багаточисельних спортивних і мистецьких акцій, роботи над цікавими проектами…

IMG 8686

Проаналізувавши такі відгуки, Тернопільський національний економічний університет може бути впевненим у тому, що його випускники пишатимуться тим, що навчалися тут, а рекомендації для сьогоднішніх школярів будуть чи не найкращими!

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2022 soroka
Популярна американська компанія, яка виробляє меблі, розвиває бізнес на Тернопільщині
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із керівництвом американської компанії Home Essentials. Home Essentials…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

4fe637b26b790de6358827b961c23147_XL.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.