Працівникам ТзОВ «Бучачагрохлібпром» уже з лютого збільшили на третину середню зарплату, яка становить понад 12 тисяч

Опубліковано в Соціум Автор  19.02.2018

З 1 лютого у працівників ТзОВ «Бучачагрохлібпром» рівень середньої зарплати збільшився на третину.

Так, на підприємстві середній розмір грошових виплат зріс із 9 тисяч – до 12 480 гривень. Загалом, ТзОВ «Бучачагрохлібпром», відомого мецената та аграрія Тернопільщини Петра Гадза, забезпечує постійною роботою та гідною зарплатнею майже 800 людей. Це без урахування робітників, котрі працюють у сезон.

Як розповідає керівництво підприємства, для людей створюються усі умови для того, щоб вони не шукали кращої долі за кордоном, а могли гідно працювати та жити на Батьківщині.

- На усіх наших господарствах працює 2500 людей, а в сезон — 3000 осіб. З них близько 800 – на «Бучачагрохлібпромі». Це означає, що всі ці люди не шукають долі в інших країнах, а мають можливість працювати та заробляти тут – на Україні. Все, що ми робимо, робимо в першу чергу для людей. Ми шануємо їхню працю, а тому, хочемо створити максимально комфортні умови для наших працівників. Щоб людина мала можливість проявити свої професійні навички, реалізувати себе як фахівця, щоб вона отримала гідну зарплату, - зауважив голова наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз.

Нагадаємо, що за підсумками 2017 року щодо сплати податків на Буччачині, яке провело Бучацьке ОДПІ, два підприємства Петра Івановича – ТзОВ «Бучачагрохлібпром» та ФГ «Гадз», стали бюджетоформуючими в районі.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2022 soroka
Популярна американська компанія, яка виробляє меблі, розвиває бізнес на Тернопільщині
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із керівництвом американської компанії Home Essentials. Home Essentials…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

5.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.