Більше 16 тисяч податку з 1 гектару сплачує господарство відомого тернопільського мецената Гадза

Опубліковано в Соціум Автор  14.02.2018

Із одного гектару земель підприємство одного з найбільших аграріїв Тернопільщини , депутата Тернопільської обласної ради від БПП Петра Гадза – фермерське господарство «Гадз», сплачує до бюджету майже 17 тисяч гривень.

Саме таку інформацію надав директор Бучацької ОДПІ, Михайло Яцина за підсумками зібраних податків на території Бучацького району у 2017 році.

Зокрема, якщо порівняти кошти, які надходять до бюджетів з 1 гектару, бучацьке ФГ «Трибухівське», керівником якого є депутат Тернопільської облради від ПП «Громадський рух «Народний контроль» Орест Курило, сплачує лише 1,25 тисяч гривень. У той час як ФГ «Гадз» - майже 17:

- Важливим в оцінці діяльності сільськогосподарських підприємств є їх сплата податків у відношенні та ЄСВ до 1 га використовуваних земель. Так, наприклад, з 1 гектара земель ФГ «Гадз» сплачує 16,74 тисяч гривень, а ТзОВ «Бучачагрохлібпром» – 2,98 тисячі. В той час як з інших підприємств Бучаччини надходить: ФГ «Трибухівське» – 1,25 тисяча; ТОВ «Бучацька Агропромтехніка» – 1,31 тисячу; ФГ «Степ» ­ 1,39 тисячі; ПАП «Зелена» ­ 0,95 тисяч;  ПАП «Зубрець» ­ 1,35 тисяч; ПАП «Цвітова» ­ 0,97 тисячу тощо, - зазначає Михайло Яцина.

До слова, за зведеною інформацією Бучацької ОДПІ, на ТзОВ «Бучачагрохлібпром» заробітна плата працівників має значний відсоток по загальних обсягах зарплат у районі. Це підприємство увійшло у трійку лідерів:

- По сільськогосподарських товаровиробниках – платниках податку на додану вартість, заробітна плата в загальних обсягах сягає: ТОВ «Бучачхлібпром» ­ 35%; ТОВ «Чайка»  ­  20%; ТОВ «Бучачагрохлібпром» ­ 12% ТОВ «Західагропродукт» ­ 10%;  ПАП «Зубрець» ­ 9%; ТОВ Агропромтехніка – 12%, а ФГ «Трибухівське» – 7%. По інших  підприємствах даний показник не перевищує 5% бар’єру, - зауважує Михайло Яцина.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2022 soroka
Популярна американська компанія, яка виробляє меблі, розвиває бізнес на Тернопільщині
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із керівництвом американської компанії Home Essentials. Home Essentials…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3818.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.