Кличко зустрівся з президентом ФРН Штайнмаєром та міністром економрозвитку Шульце: йшлося про військову та фінансову підтримку

Опубліковано в Соціум Автор  soroka 16.11.2023

Мер Києва Віталій Кличко в Німеччині зустрівся з президентом країни Франком-Вальтером Штайнмаєром, а також обговорив з міністром економічного співробітництва і розвитку Німеччини Свеньєю Шульце  допомогу українським містам.

Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Зустрівся на німецько-українській конференції муніципальних партнерств із Федеральним президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром. Також поспілкувався з Федеральним міністром економічного співробітництва і розвитку Німеччини Свеньєю Шульце. Наголосив, що дуже важливо посилювати підтримку України - озброєнням, яке так потрібне нам на фронті, фінансово та економічно», - повідомив Кличко. 

Він подякував німецьким партнерам за допомогу і підкреслив важливість посилення підтримки. 

«Не може сьогодні йтися про «втому» від війни. Адже саме на це розраховує Путін. Європейські партнери, демократичний світ повинні як ніколи обʼєднатися навколо України, зміцнити свою позицію і підтримку», - зазначив мер Києва.

Під час зустрічі з Шульце обговорювалася допомога українським містам. Зокрема, в зимовий період, коли росіяни можуть знову намагатися знищити критичну інфраструктуру України. Федеральний міністр запевнила, що Німеччина підтримуватиме українські громади стільки, скільки буде потрібно, повідомив Кличко. 

Також мер Києва обговорив з мером Лейпцига Буркгардом Юнгом подальшу співпрацю на рівні міст. 

«Буркгард Юнг, зокрема, підкреслив, що партнерство ефективніше, коли міста різних країн співпрацюють напряму. Бо влада на місцях краще знає потреби громад і забезпечує їх життєдіяльність. Саме тому дуже важливе спілкування мерів, представників місцевого самоврядування, яке відбувається на німецько-українській конференції муніципальних партнерств у Лейпцигу. Тут зібралися багато мерів і представників місцевого самоврядування з України та Німеччини», - зазначив Віталій Кличко.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

01.12.2023 soroka
Андрій Богданець готує законодавчі ініціативи, спрямовані на стимулювання розвитку молочного скотарства
Молочна галузь потребує державної підтримки! На цьому наголосив народний депутат з Тернополя Андрій Богданець у…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3815.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.