Волонтери «Української команди» знову везуть посилки та допомогу на фронт (відео)

Опубліковано в Соціум 13.11.2023
Майже рік у волонтерському штабі «Українська команда» працює проєкт «Військова пошта».
 
У межах цієї ініціативи волонтери доставляють вантажі для військовослужбовців Тернопільщини, які зараз перебувають у зоні бойових дій. Посилки формують для бійців як рідні, так і самі волонтери.
 
– Наразі ми інтенсивно працюємо із 105 бригадою та 44 артилерійською бригадою. Отримуємо конкретні запити для того, аби не витрачати ресурс на щось непотрібне. Стараємося хоч раз в місяць здійснити поїздку на фронт, – розповіла волонтерка «Української команди», координаторка «Військової пошти» Тетяна Комісарчук.  
 
Команді завжди вдається закривати потреби, з якими звертаються військові. Запити, каже Тетяна, бувають дуже різними. Переважно це засоби для ремонту машин та іншої техніки.
 
Цього разу волонтери для наших захисників та захисниць відправили перебійники для підтримки живлення, продукти харчування, мийні засоби, а також два комплекти шин для 105-тої бригади. Окрім цього, волонтери доставляють адресні посилки від рідних військовослужбовців.
 
Рідні захисників та захисниць можуть приносити посилки у точки прийому, які діють у 14-ти населених пунктах Тернопільської області. Це Шумськ, Зборів, Тернопіль, Бучач, Трибухівці, Золотий потік, Заліщики, Товсте, Гусятин, Хоростків, Гримайлів, Колиндяни, Заводське та Кременець.
 
Більше – у відео.
 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

22.02.2024 soroka
Аграрій Петро Гадз придбав трактор для господарських потреб психоневрологічної лікарні
Герой України, власник агрокомпанії «Бучачагрохлібпром» та господарства «ГАДЗ» Петро Гадз придбав трактор «Скаут» для Тернопільської…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3818.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.