«Позбавити Чернігів голови перед новим наступом росії – державна зрада», - Черненко

Опубліковано в Соціум Автор  soroka 23.01.2023

Чернігів, який вже раз зупинив російського ворога, зараз готується до можливого повторного наступу. Позбавити місто голови перед повторним наступом росії не може трактуватися інакше, як державна зрада - заявив народний депутат VIII скликання Олександр Черненко, коментуючи розгляд справи мера Чернігова Владислава Атрошенка в апеляційному суді, який має відбутися 27 січня.

 

Черненко наголошує, що Україна та її оборона зараз залежать від підтримки наших західних партнерів. Навряд наші партнери розуміють, чому замість формування єдиного фронту проти росії влада розпалює очаги внутрішньої боротьби. По-третє, мери та громади, розуміючи звідки у розправі над Атрошенко ростуть ноги, вже встали на підтримку Чернігова. Конфлікт місцевої та центральної влади під час війни – не кращий спосіб зупинити ворога».

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.03.2023 soroka
Михайло Цимбалюк: «Військовий, який демобілізувався, має бути пошанований державою»
Про виклики, з якими українці вже впоралися, а також ті проблеми, які чекають нас попереду,…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3775.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.