Волонтер зі Збаража Ігор Дмитришин щотижня долає сотні кілометрів, щоб допомогти воїнам та цивільним

Опубліковано в Соціум Автор  soroka 02.08.2022
Збаражчанин Ігор Дмитришин у складі волонтерського штабу «Українська команда» з перших днів війни наполегливо працює над забезпеченням надійного тилу для українських воїнів та допомагає цивільним, які постраждали від рашистської навали.

Про це розповів народний депутат Микола Люшняк.

– Тернопільщина – край мотивованих, патріотичних та свідомих людей. У цій героїчній боротьбі за волю та європейське майбутнє України ніхто з наших земляків не залишився стояти осторонь. Не виключення й збаражчанин Ігор Дмитришин. Він початку війни він активно співпрацює з іноземними волонтерами з Англії, Польщі та Німеччини. Разом з товаришами Ігор доставив з-за кордону сотні тонн гуманітарної допомоги. Він долає сотні кілометрів, щоб відвезти все необхідне воїнам та жителям прифронтових територій,  зазначив Микола Люшняк.

Збаражчанин каже, волонтерство у ці нелегкі для України часи – обов’язок кожного цивільного.

– Вже на другий день повномасштабної війни ми взялися волонтерити. Іншого виходу не було – тільки почати працювати на перемогу! Ми співпрацюємо з волонтерами з Англії, Польщі та Німеччини. Щотижня їздимо бусами за кордон, привозимо продукти, одяг, амуніцію, медикаменти та засоби гігієни. Спілкуємося з військовими та представниками органів місцевого самоврядування, дізнаємося про потреби і доставляємо допомогу,  зазначив Ігор Дмитришин. 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

08.08.2022 soroka
«Дасть можливість показати справжнє лице росії»: народний депутат з Тернополя закликає підтримати важливий кінопроект (відео)
Народний депутат з Тернополя Андрій Богданець на своїй сторінці у Facebook закликає підтримати проект, який…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3768.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.