Врятувати бізнес прифронтових територій, - Артур Палатний озвучив низку кроків

Опубліковано в Соціум Автор  soroka 01.07.2022

Щоб врятувати бізнес на звільнених і прифронтових територіях потрібні податкові преференції та пільгове кредитування.

Про це заявив керівник волонтерського штабу «Українська команда» на своїй сторінці у Facebook. 

«Врятувати бізнес прифронтових територій. Ми щодня бачимо зруйновані і знищені росіянами підприємства. Але багато бізнесів на звільнених і прифронтових територіях продовжують працювати.  Держава має терміново їх підтримати. І робити це потрібно прямо зараз. Інакше частина України перетвориться на економічно депресивні регіони. Зараз головне завдання – не допустити нерівномірності у розвитку західної частини країни, куди зараз активно евакують підприємства, та східної, південної і північної, де ворог під боком і постійні обстріли. Потрібна комплексна і цільова програма відновлення і розвитку підприємств на звільнених територіях. В першу чергу – податкові преференції і пільгове кредитування», - написав Палатний. 

Керівник волонтерського штабу зазначив, що пропонує дати доступні пільгові кредити від держави та пріоритетне розширення урядової програми «Доступні кредити 5-7-9%» для підприємств прифронтових регіонів; зменшити єдиний податок на зарплату вдвічі; не оподатковувати прибуток протягом повоєнного відновлення регіонів; запровадити державну страхову програму ризиків втрат

Палатний переконаний, що потрібно на рівні держави шукати інвесторів для відновлення звільнених та прифронтових територій. 

«І звісно ж, необхідна активна робота уряду над пошуком грантів для відновлення зруйнованих територій. Чернігів, Суми, Харків, Миколаїв та інші міста мають стати прикладами новітнього «українського відродження», а не пам’ятками дикунських обстрілів російських військових», - підсумував він.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.09.2022 soroka
Масажист Ігор Цап приїхав з Канади на Тернопільщину, щоб допомагати військовим проходити реабілітацію
Масажист, українець за походженням, Ігор Цап приїхав з Канади, де працював 32 роки, 22 з…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3818.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.