Палатний: «НАТО має перейти від стратегії до конкретних тактичних кроків в протидії російській агресії в Україні»

Опубліковано в Соціум Автор  soroka 30.06.2022

Росія вдається до безпрецедентного терору в історії людства, і НАТО має змінювати не лише довгострокову стратегію, але й тактику: надати Україні максимальне озброєння і підтримку вже зараз.

Про це заявив керівник Волонтерського штабу «Українська команда» Артур Палатний. 

«Лише за останні кілька днів внаслідок обстрілу житлового будинку у Києві постраждали шестеро людей, один загиблий. Від обстрілу торгівельного центру у Кременчуці загинули щонайменше 25 людей, 59 поранених. 7 загиблих через обстріл житлового мікрорайону Дніпра, серед них 6-річна дитина. Усі цілі росіян – об’єкти цивільної інфраструктури: житлові будинки, дитячі садочки, торгівельні центри. Це безпрецедентний терор в історії людства. І цей терор є головною темою саміту НАТО, який відбувається у Мадриді», - заявив Палатний.

Він зазначив, що у зв’язку із діями росії НАТО планує переглянути довгострокову стратегію безпеки. Але не менш важливо протидіяти російській агресії вже зараз.

«Питання тактики тут не менш важливе, ніж питання багаторічної стратегії. Тому що українців та Україну як частину Європи знищують вже зараз. Щодня. Щохвилини. Відповідь очевидна: максимальне озброєння і підтримка України. НАТО має перейти від стратегії до конкретних тактичних кроків в протидії російській агресії в Україні. Тільки такий шлях може гарантувати мир у Європі та усьому світі», - підкреслив Палатний.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

16.08.2022 soroka
Палатний: «Українська команда» передала для захисників рації та прибори нічного бачення
Волонтерський штаб «Українська команда» відправив на передову рації, прибори нічного бачення та інше спорядження для…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3810.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.