Миколаїв вже отримав сучасну «швидку» від народного депутата з Тернополя (відео)

Опубліковано в Соціум Автор  soroka 24.05.2022
Від початку війни народний депутат України Андрій Богданець привіз для потреб військових 8 машин.
 
Окрім цього, політик відправляє на передову допомогу ще й для медиків.
 
Так, днями автомобіль «швидкої» вже прибув до Миколаєва.
 
Про це повідомив колега Андрія Богданця Олександр Гайду.
 
– Ще одна автівка – в скарбницю Миколаєва! Цього разу місто отримало реанімаційний автомобіль від наших друзів з Тернополя! Спеціалізовану автівку вже передано для потреб КНП ММР «Міська лікарня 3». Медичний персонал з вдячністю прийняв цю новину, адже такий автомобіль – просто необхідність для закладу в умовах війни. За надану допомогу дякую народному депутату Андрію Богданцю та усій його команді! Дякую благодійному фонду «Допоможемо разом»! Така назва є доволі символічною, оскільки сьогодні усі ми стоїмо РАЗОМ та виборюємо нашу свободу також РАЗОМ! У такій єдності ми обов'язково переможемо! Все буде Україна!  зазначив Олександр Гайду.
 
До слова, дві карети швидкої вдалося дістати в Німеччині. Транспорт відправили в Миколаїв та Маріуполь. Машини обладнали всі необхідним, а також завантажили потрібні на передовій медикаменти.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

04.08.2022 soroka
ФГ «ГАДЗ» презентувало продукцію на найбільшій світовій виставці органічних продуктів
Фермерське господарство «ГАДЗ» взяло участь у найбільшій світовій виставці органічних продуктів «Biofach 2022», яка відбулася…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

5.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.