Микола Люшняк зустрівся з військовослужбовцями підрозділу 44-ої окремої артилерійської бригади ЗСУ

Опубліковано в Соціум Автор  soroka 24.01.2022
До військовослужбовців першого окремого дивізіону 44-ої окремої артилерійської бригади імені Данила Апостола, що дислокується у Чорткові, завітав народний депутат, голова обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Микола Люшняк.
 
У рамках зустрічі парламентарій оглянув умови, в яких проживає особовий склад, а також обговорив основні напрямки подальшої співпраці з командиром Станіславом Храптовичем.
 
– Хоч Микола Володимирович учора побував в нас вперше, та підтримку з йогу боку ми відчуваємо вже давно – і регулярна матеріальна допомога, і організація масштабного концерту до 30-річчя Збройних Сил України. Приємно, що народний депутат знаходить час, аби поспілкуватися з військовослужбовцями. Ми дуже поважаємо цю людину. У рамках зустрічі обговорили подальшу співпрацю стосовно відновлення військової автомобільної техніки, адже є проблема у відсутності необхідних запчастин. Микола Володимирович запевнив, що готовий допомагати нашому підрозділу у проблемних питаннях, – розповів командир дивізіону 44-ї окремої артилерійської бригади підполковник Станіслав Храптович.
 
Під час зустрічі народному депутату вручили пам’ятні подарунки, серед них – дерев’яний виріб, виготовлений колишнім військовослужбовцем підрозділу.
 
Микола Люшняк каже, військовослужбовці – опора нашої держави, саме тому важливо, аби вони відчували як матеріальну, так і моральну підтримку.
 
– Радий, що мав нагоду познайомитися із першим окремим дивізіоном 44-ої окремої артилерійської бригади імені Данила Апостола. Вони – відважні, сильні та патріотичні. Після відвідин підрозділу я вкотре переконався, що Україна має надійну опору – людей, які в будь-яку хвилину готові дати відсіч агресору. Я пишаюся нашими військовослужбовцями. Разом із командиром ми домовилися про подальшу співпрацю. Намагатимуся допомагати дивізіону, щоб внести свою лепту в захист Батьківщини, – наголосив Микола Люшняк.
 
 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.05.2022 soroka
Михайло Цимбалюк розповів, як змінили умови виплати допомоги внутрішньо переміщеним особам (відео)
Виплати внутрішньо переміщеним особам, які повернулися додому, призупиняють. Про це розповів народний депутат, перший заступник…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.