«Нехай у ваших домівках завжди панує добробут, а тепло домашнього вогнища зігріває тіло та душу», – Петро Гадз привітав християн західного обряду з Різдвом

Опубліковано в Соціум Автор  soroka 25.12.2021
Герой України, аграрій та меценат Петро Гадз привітав усіх християн західного обряду з Різдвом Христовим.

Він висловив сподівання, що невдовзі всі українці святкуватимуть Різдво саме 25 грудня спільно з усім світом.

– Свято Різдва несе радість у кожну сім’ю, у кожну домівку й однаково зігріває всіх християн світу, незалежно від того, до якої нації чи релігійної традиції вони належать і які погляди поділяють. Це свято сповнює кожного християнина новими надіями та задумами, зміцнює віру у переможну силу добра та любові.

Від усього серця вітаю всіх християн західного обряду з Різдвом Христовим!

Бажаю, щоб у ваших домівках завжди панували добробут, мир, тепло та взаєморозуміння і радість, серця були сповненні любов’ю рідних і близьких, а тепло домашнього вогнища зігрівало тіло та душу!

Висловлюю сподівання, що в майбутньому усі українці будуть святкувати Різдво саме 25 грудня, за Григоріанським календарем разом з усім цивілізованим світом!

Гарних вам і радісних Різдвяних свят! Нехай збуваються найзаповітніші мрії! –звернувся з щирими побажаннями Герой України Петро Гадз.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

25.11.2022 soroka
Михайло Цимбалюк: У бюджеті-2023 закладено майже 60 млрд грн на соціальну підтримку внутрішньо переміщених осіб
Україна вже витратила на підтримку внутрішньо переміщених осіб понад 42 мільярди гривень. Про це розповів…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3787.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.