Найкращі молочники України у середу з’їдуться на Бучаччину

Опубліковано в Соціум Автор  soroka 14.09.2021
Одне з найкращих молочних господарств Західної України –  ТзОВ "Бучачагрохлібпром" проведе заключний у 2021-му році Національний День ферми.

Захід відбудеться 15-го вересня на молочно-товарному комплексі в селі Пилява.

Для проведення Дня ферми обрали ТзОВ "Бучачагрохлібпром", адже підприємство активно інвестує у розвиток молочного напрямку. Лише у 2021-му з цією метою було передбачено 350 мільйонів гривень.

Крім того, цьогоріч на господарстві запустили доїльний зал типу «карусель» на 60 голів, а зараз будують новий комплекс у Соколові.  

Під час Національного Дня ферми гості заходу не лише зможуть прослухати виступи фахівців  ТзОВ "Бучачагрохлібпром", побачити діючі потужності підприємства та наступну чергу будівництва, а й будуть присутніми на відкритті нового доїльного залу.

До слова, Національні Дні ферми – це теоретично-практичні заходи, які проводять вже дев’ятий рік поспіль для поширення досвіду практиків та світових технологій щодо заготівлі грубих кормів, які сприяють отриманню високих надоїв.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

17.09.2021 soroka
Понад дві сотні молочників з усієї України, приїхали повчитися у "Бучачагрохлібпром" (фото, відео)
У середу, 15-го вересня, на базі ТзОВ "Бучачагрохлібпром", головою наглядової ради якого є Петро Гадз,…

Подорож вихідного дня

05.08.2021 Катерина Шаблій
«Не ідеалізуйте Америку, тут нічого не дається задарма»: історія тернополянки, яка 23 роки живе у США
У свої два роки тернополянка Юлія Сітовська точно не думала про американську мрію, та тоді…

Місто в кадрі

5.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.