Тернополянин Андрій Палюх став доктором юридичних наук

Опубліковано в Соціум Автор  soroka 22.07.2021
Відомий тернополянин Андрій Палюх здобув науковий ступінь доктора юридичних наук за спеціальністю Конституційне право; Муніципальне право.

Вчена рада Національної академії внутрішніх справ МВС України колегіальним рішенням одноголосно підтримала молодого науковця.

Колеги привітали Андрія Палюха з досягненням й зазначили, що з цим нелегким завданням він гідно впорався.

– Ми, колеги «по цеху», щиро від усієї душі вітаємо нашого доктора юридичних наук Андрія Палюха. Бажаємо бути нестримним у науковій сфері та на суміжних п‘єдесталах, досягати безліч вершин. Завжди залишайся собою – справжнім і чуйним товаришем, другом, побратимом, який завжди приходить на допомогу, міцним, чесним, інколи різким, але справедливим. Знаємо, скільки зусиль та старань ти покладав для досягнення своєї мети, цілі. Було нелегко, але ми брали приклад,пишалися волею і залізною вдачею, спостерігаючи шлях тернистий і непростий. Ніхто не сумнівався, що ти гідно і вперто подолаєш будь-які дистанції наукових, спортивних чи інших висот,  йдеться у вітанні колег. 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.07.2021 soroka
У садах Петра Гадза вже збирають перший врожай яблук
Фермерське господарство «ГАДЗ» розпочало збір плодів 2021. Першими у садах Героя України Петра Гадза розпочали…

Подорож вихідного дня

21.07.2021 Мар'яна Креховець
«На вулицях ніхто не ходить, тримаючись за ручки», – тернополянка про життя в Японії
Для багатьох українців Японія, як і більшість країн Азії, є маловідомою. Держава технічного прогресу, батьківщина…

Місто в кадрі

DSC_3787.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.