Тернопільщина налагоджує співпрацю з однією з областей Узбекистану, – Михайло Головко

Опубліковано в Соціум Автор  soroka 27.05.2021
Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні Курманов Алішер Анварович зустрівся з головою Тернопільської обласної ради Михайлом Головком.
 
Під час зустрічі очільник області від імені депутатського корпусу Тернопільської облради та від себе особисто висловив Високоповажному пану Послу слова вдячності за візит на Тернопільщину.
 
Михайло Головко привернув увагу пана Алішера Анваровича до інвестиційної привабливості Тернопільської області та можливості використання її виробничого й експортного потенціалу з врахуванням конкурентних переваг.
 
– Географічне розташування Тернопільщини, її економічний та інтелектуальний потенціал, позитивні приклади реалізації потужних проектів із залученням іноземного капіталу можуть дати поштовх активному розвитку двосторонніх відносин у сільському господарстві, переробці сільськогосподарської продукції, впровадженню альтернативних джерел енергії та інших напрямках діяльності. Наголошую на можливостях співпраці також у галузях освіти, медицини, культури, туризму. Сподіваємося, за сприяння пана Алішера Анваровича вдасться налагодити тісну співпрацю між Тернопільщиною та однією з областей Узбекистану,  зазначив Михайло Головко.
 
Голова обласної ради також презентував Високоповажному пану Послу видання «Відкрий Тернопілля» та запросив особисто відвідати найцікавіші місцини нашої області.
 
Михайло Головко запевнив, що обласна рада й надалі приділятиме значну увагу утвердженню позитивного іміджу нашого краю на міжнародному рівні та представленні Тернопілля як території, сприятливої для інвестування і ведення бізнесу.
 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

10.06.2021 soroka
Голова ВРУ Разумков оцінив інвестиційні можливості Тернопільщини
Учора, 9 червня, в столиці відбувся форум «Тернопільщина: кластер можливостей», організований Торгово-промисловою палатою України та…

Подорож вихідного дня

28.05.2021 Мар'яна Креховець
Душа століть живе у стінах Збаразького замку (фоторепортаж)
Збаразький замок – одна з таких небагатьох споруд, які сповнені живої історії. Від першого погляду…

Місто в кадрі

DSC_3787.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.