«Жива легенда! Символ незламності українського народу», – Михайло Головко привітав з 90-річчям Ігоря Олещука

Опубліковано в Соціум Автор  soroka 25.05.2021
21 травня 90-річний ювілей відзначив малолітній в’язень сталінських таборів і активний громадський діяч з Тернополя Ігор Олещук.
 
Із днем народженням Ігоря Андрійовича привітав голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.
 
– Захоплююся такими Людьми, як Ігор Олещук! Жива легенда! Символ незламності українського народу! Справжній борець за Незалежність нашої держави! Інженер, громадський і політичний діяч, член Юнацтва ОУН, дисидент, член ради і голова Тернопільського обласного товариства «Меморіал», старший науковий співробітник Тернопільського історико-меморіального музею політичних в'язнів народився 21-го травня 1931-го року в селі Чорний Ліс на Збаражчині. З 15-ти років Ігор Олещук був активним учасником Організації українських націоналістів. Його псевдо — «Грушка». Згодом Ігора Олещука засудили до 25-ти років таборів суворого режиму, з них — 8 років він відбув у Воркуті. Працював на цукровому заводі «Поділля» та «Тернопільобленерго». Ігор Олещук — зразок чоловіка-сім‘янина! Разом із дружиною Надією Володимирівною, яка протягом усього життя поруч із ним, виховав трьох синів та вісьмох онуків,  зазначив Михайло Головко.  

Прокоментувати:

СОЦІУМ

10.06.2021 soroka
Голова ВРУ Разумков оцінив інвестиційні можливості Тернопільщини
Учора, 9 червня, в столиці відбувся форум «Тернопільщина: кластер можливостей», організований Торгово-промисловою палатою України та…

Подорож вихідного дня

28.05.2021 Мар'яна Креховець
Душа століть живе у стінах Збаразького замку (фоторепортаж)
Збаразький замок – одна з таких небагатьох споруд, які сповнені живої історії. Від першого погляду…

Місто в кадрі

6.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.