Неділя, 03 лютого 2019 12:53 оновлено 03.02.2019 Соціум

Вся громада села Стінка на Бучаччині підтримала перехід від московської до Православної церкви України

Вся громада села Стінка на Бучаччині підтримала перехід від московської до Православної церкви України
Лише двоє із 615 жителів села Стінка Бучацького району не підтримали перехід місцевої парафії з московської до Православної церкви України. Про це повідомили місцеві активісти.

Нагадаємо, 31 січня парафія храму Різдва Пресвятої Богородиці села Стінка Бучацького району Тернопільської області, яка до цього входила у склад УПЦ московського патріархату, прийняла рішення про перехід у Православну церкву України. Саме тоді збори приход абсолютною більшістю голосів підтримав бажання долучитися до помісної церкви.

Учасники зборів створили ініціативну групу для оформлення всіх необхідних документів для переходу у ПЦУ.

Відтак сьогодні чотири групи кількість п’ять людей у кожній за участі депутатів Стінківської сільської ради зорганізували обхід жителів громади. 613 місцевих жителів проголосували «за» перехід до ПЦУ, і лише двоє були проти.

Вже у найближчий вівторок парафія храму Різдва Пресвятої Богородиці села Стінка Бучацького району Тернопільської області подасть офіційні заяву про перехід від московського патріархату до Православної церкви України.

Нагадаємо, як розповів архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, на Бучаччині всі три парафії перейшли з Московського патріархату до Помісної Української церкви. Першою це зробили дві громади у Трибухівцях Бучацького району – парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці та парафії Успіння Пресвятої Богородиці.

Back to Top