На полях «Бучачагрохлібпрому» завершили жнива ячменю, пшениці та ріпаку

Опубліковано в Економіка Автор  soroka biloboka 14.08.2018

На підприємстві відомого аграрія та мецената Петра Гадза ТзОВ «Бучачагрохлібпром» завершився збір врожаю декількох зернових культур.

Збиральну кампанію ріпаку, пшениці та ячменю розпочали на полях підприємства ще 7 липня, а завершили – 12 серпня.

За словами заступника директора з рослинництва ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Тараса Швеця, цьогоріч врожай виправдав очікування, попри нестабільну погоду.

– Ми розпочали жнивну кампанію з обмолоту озимого ячменю, а згодом почали збирати й інші зернові культури. Цього року погодні умови трохи змінили наші плани. Таких дощових жнив я не пам’ятаю за останні 15 років. Кожного дня дощ випадав по 3-4 рази на добу. Завдяки тому, що поля «Бучачагрохлібпрому» розташовані у різних регіонах, ми щодня молотили там, де були порівняно сприятливіші погодні умови, – пояснив Тарас Швець.

До слова, під час жнивної кампанії до робіт на полях ТзОВ «Бучачагрохлібпрому» було задіяно 32 комбайни та майже півсотні вантажного транспорту.

Прокоментувати:

Місто в кадрі

DSC_3768.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.