Аграрії Тернопільщини боряться із посухами (відео)

Опубліковано в Відеоновини Автор  23.06.2018

Зрошення полів – запорука добрих врожаїв. Щоб отримати такий результат сьогодні чимало господарських підприємств почали використовувати зрошення земель, яке впродовж 10-15-ти років не користувалось на Тернопільщини особливою популярністю.

- Сільськогосподарські підприємства звертаються із проханням виконувати роботи зі зрошування полів. Так, ми відновлюємо старі свердловини, будуємо акумулюючі басейни, ставки. Тобто ті системи, які дозволяють використовувати поверхневу і підземні води з метою зрошування землі, - розповів заступник начальника Тернопільського обласного управління водних ресурсів Ярослав Вівчарук.

Варто зауважити, що виробникам сільськогосподарської продукції для хороших врожаїв доводиться боротися із природою. У період випадання рясних дощів - підсушувати ґрунт, а під час засухи -підживляти водою. Єдиним засобом боротьби з посухами - є зрошення земель. Лише воно здатне істотно протистояти, пом’якшити спустошливий вплив засух, зберегти врожаї від загибелі, забезпечити достатню кількість зерна та іншої продукції рослинництва у критичні кліматичні періоди.

Довідково: зрошення - це штучне зволоження ґрунту для одержання високих і стійких врожаїв сільськогосподарських культур. На сьогодні вже багато підприємств використовують у себе такі системи поливу під різні культури: кукурудзу, горох, сою, цукровий буряк.

Фото: з відкритих джерел.

Відео: телеканал TV-4.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

04.08.2022 soroka
ФГ «ГАДЗ» презентувало продукцію на найбільшій світовій виставці органічних продуктів
Фермерське господарство «ГАДЗ» взяло участь у найбільшій світовій виставці органічних продуктів «Biofach 2022», яка відбулася…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3835.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.