Танці просто неба, вистава та подарунки: масштабне свято для дітей у Тернополі організували волонтери «Платформи єдності» (фоторепортаж)

Опубліковано в Життя краю 05.06.2024
Святкове дійство організували волонтери «Платформи єдності» у Тернополі з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

У такий спосіб волонтери вкотре нагадали, що кожна дитина має право бути захищеною та розвиватися для кращого майбутнього.

– Війна позбавила українських дітей щасливого дитинства. Хтось з малечі був змушений виїхати за кордон, хтось втратив тата чи маму на війні або чекає їхнього повернення додому, а хтось годинами змушений сидіти в укриті майже щодня. У цей день ми, дорослі, маємо показати дітям, що ми поруч і дбаємо про них,– зазначив голова «Платформи єдності» Тарас Серетний.

Понад 400 дітей взяли участь у святковому дійстві. Вони переглянули виставу «Кіт у чоботях», спробували себе у танцювальному майстер-класі від StarDance та отримали подарунки від «Платформи єдності» і партнерів.

І діти, і дорослі, які відвідали захід, розповіли, що свято їм дуже сподобалося, тож надалі стежитимуть за ініціативами «Платформи єдності».

Прокоментувати:

СОЦІУМ

14.06.2024 soroka
Волонтер «Української команди» Андрій Надкевич – серед номінантів регіонального відбору на здобуття «Ордену Святого Пантелеймона»
У Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського 12 червня відзначили медиків області, які перемогли у…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3820.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.