У День Валентина тернополянин освідчився своїй коханій на сцені театру (відео)

Опубліковано в Життя краю 15.02.2024

Учора, у День закоханих, у Тернопільському обласному академічному драматичному театрі показували виставу «Медовий місяць на всі 100».

Після завершення театрального дійства на сцену актори запросили дівчину Марію, яка сиділа у дев’ятому ряді. Згодом з букетом квітів та каблучкою вийшов її коханий і запропонував стати його дружиною.

Такий романтичний вчинок усі відвідувачі зустріли гучними аплодисментами.

– Кохання – це одне із найсильніших почуттів. Я добре зрозумів це, коли зустрів тебе, моя кохана. Ти зробила мене щасливим. Я дуже вдячний долі за цей королівський подарунок. Буду намагатися робити твоє життя кращим і дарувати щастя нам обом. Виходь за мене! – сказав чоловік.   

Марія погодилася. Вітаємо пару!

<

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.04.2024 soroka
Українська команда Тернопільщини відремонтувала три автівки для Сил спеціальних операцій
Волонтерський штаб «Українська команда» в Тернопільській області відремонтував Силам спеціальних операцій ЗСУ 3 автомобілі. Вони…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

MaPq8GwEnww.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.