Тернопільські біатлоністи привезли «букет» нагород з всеукраїнського чемпіонату на Львівщині (фото)
Чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок відбувся на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ в с.Яворів Львівської області. Участь у ньому взяли тернопільські біатлоністи.
Стартували змагання 16 січня з індивідуальної гонки, у якій спортсмени з Тернополя гідно заявили про себе. Серед юніорів із 43 учасників, попри несприятливі погодні умови, тернополяни фінішували 11, 12 та 13 номерами – Тарасюк Тарас, Грущак Микола та Марценюк Костянтин. Артур Марченко фінішував 18, допустивши 8 промахів у стрільбі.
Серед дівчат «срібло» завоювала Тетяна Тарасюк, 7 місце – у Тарасюк Ірини, Сидяга Соломія фінішувала 17, Марусик Анастасія та Драбик Іванна фінішували 22 та 29 відповідно.
Другий змагальний день 17 січня розпочався із спринтів. Серед юніорів Грущак Микола фінішував на 6 позиції, Костянтин Марценюк – 11, Тарасюк Тарас – 26 та Марченко Артур – 34. Варто зазначити, що тернополяни Марценюк Костянтин та Тарасюк Тарас на 3-6 років молодші своїх суперників, але це їм не завадило показати хороші результати.
Серед юніорок у спринті на 3 місці фінішувала Тарасюк Тетяна, 10 місце – Тарасюк Ірина, 17 – Сидяга Соломія, 21 – Драбик Іванна та 26 – Марусик Анастасія.
У наступні дні змагань відбулись масстарти та класичні і змішані естафети. У класичній естафеті, яка відбулась 19 січня, тернопільські юнаки вибороли «срібло» у складі збірної команди: Марценюк Костянтин, Марченко Артур, Тарасюк Тарас та Грущак Микола. Дівчата ж фінішували четвертими: Сидяга Соломія, Марусик Анастасія, Тарасюк Тетяна та Тарасюк Ірина.
А найрезультативнішим для тернополян став останній день змагань, змішана естафета, де вони вибороли «золото». У складі збірної команди Тернопільської області: Марценюк Костянтин, Тарасюк Тарас, Тарасюк Ірина та Тетяна стали Чемпіонами України.
![](/images/9ade7d3d-7abe-4db9-b84e-2d11118c6b3b.jpg)
![](/images/3bb3e579-d704-4895-8c3c-423d88b9b710.jpg)
![](/images/2c22f69f-5131-407c-b444-f56259eed100_1.jpg)
![](/images/87c662f2-dce9-4ddf-9b2c-2b709829e7cf.jpg)
![](/images/c35b7490-4c46-4a9f-a2e2-682ac27908b0.jpg)
![](/images/a485d767-2356-4caf-8e83-646f40c5efc6.jpg)
![](/images/cec54e8f-273a-4987-90df-9e5a8a5a7244.jpg)