У Тернополі бігли "Найдовший в світі марафон"

Опубліковано в Життя краю Автор  soroka 30.10.2023

 

До акції вшанування українських захисників "Найдовший в світі марафон" долучилися цієї неділі члени Тернопільського осередку Спілки Української Молоді в Україні.

Сумівці, віком від п'яти до 40+  років, пробігли символічну дистанцію, солідаризуючись з нашими військовослужбовцями.

Наймолодші долали шлях від пам’ятника Славкові Луцишину до головного флагштоку  в гідропарку "Сопільче". Старші - фінішували біля пам’ятника Степану Бандері.

Для участі в "марафоні" необхідно було пройти реєстрацію та зробити благодійний внесок на підтримку ЗСУ. 

"Зараз у лавах Сил оборони воює сотня сумівців. У їх числі – наші друзі та подруги з Тернопільщини. Пам’ятаємо і шануємо кожного й кожну з них. Біжимо і підтримуємо наших героїв", кажуть в Тернопільському осередку Спілки Українськї Молоді в Україні.

Дистанційно до участі в забігу долучилися й сумівці-бійці, які перебувають в місцях дислокації їхніх бойових підрозділів. Вони надіслали відевітання учасниками акції в Тернополі: "Відчуваємо вашу підтримку і дякуємо за неї".

Кожен з учасників забігу отримав пам’ятну медаль

Найдовший у світі марафон” організований “Новою поштою” заради підтримки тих, хто понад 9 років захищає, рятує, лікує і наближає перемогу України.

“Під час забігу кожен зможе подякувати герою або героям, вказавши їхні імена на стартовому номері та пробігши дистанцію в Києві або будь-якій точці", - кажуть організатори.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

06.12.2023 soroka
Віталій Кличко в День ЗСУ нагородив майже сотню військовослужбовців
Мер Києва Віталій Кличко в День Збройних Сил України вручив відзнаки військовослужбовцям «київських» бригад. Про…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3791.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.