Попри намагання Михайла Головка зірвати сесію Тернопільської облради, засідання таки відбулося (фоторепортаж)

Опубліковано в Життя краю 22.08.2023
Депутати Тернопільської обласної ради сьогодні зібралися на сесії. Щоправда, засідання відбулося з другої спроби.
 
Причиною стали незрозумілі та навіть кумедні дії голови Тернопільської облради Михайла Головка, якого підозрюють у корупції.
 
Сесія мала розпочатися о 10 годині ранку. Михайло Головко поспіхом провів реєстрацію депутатів і заявив, що засідання не буде через відсутність кворуму. Відтак, він швидко покинув сесійну залу. Через кілька хвилин зібралися усі депутати. Стало відомо, що рішення про скасування сесії Головко підписав заздалегідь.
 
Обурені політики вирішили йти до кабінету голови облради і вимагали таки провести засідання. Представників ЗМІ у кабінет Головка, звісно, не пустили.
 
За результатами «таємних перемовин» Михайло Головко видав нове розпорядження про проведення сесії о 13 годині. Депутати вдруге зібралися у сесійній залі, але сам голова облради не прийшов. Пояснив це «терміновим відрядженням у Кременець».
 
Попри це, сесія відбулася. Під час засідання депутати заборонили пішу ходу паломників до Почаївської лаври. Також позбавили повноважень Ігоря Гайдука – колишнього заступника голови ТОВА Володимира Труша, якого детективи НАБУ разом з Головком та Дем'янчуком підозрюють у корупційному скандалі. Обранці розглянули ще низку інших господарських питань.
 
 
 
 
 
 
 
 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.07.2024 soroka
АБІ в покері, що це
АБІ в покері, що це Проєкт Funstage є першоджерелом, на якому висвітлюється інформація щодо основних…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

VuwU5xVlQYg.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.