Юні тернопільські біатлоністи – найкращі на чемпіонаті України

Опубліковано в Життя краю Автор  soroka 16.03.2023
На початку цього тижня у с.Яворів, що на Львівщині, на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ, стартував «Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат».
 
Участь у чемпіонаті беруть біатлоністи з різних куточків України. Серед них – спортсмени з Тернопільщини – вихованці КУТОР «ТО ДЮСШ з біатлону» (с.Підгородне) та ДЮСШ «Олімп» (Великоберезовицька громада).
 
Уже в перші дні змагань біатлоністи з Тернопільської області  встигли продемонструвати хороші результати.
 
Так, у спринтерській гонці срібло здобув Марценюк Костянтин, відставши від лідера всього на декілька секунд. Бронзову нагороду – Підручний Максим.
 
В наступний  змагальний день, у гонці переслідування, не зважаючи на важкі погодні умови, вихованець КУТОР «ТО ДЮСШ з біатлону», учень ТНВК «Школа-ліцей 6 ім.Н.Яремчука» Костянтин Марценюк став чемпіоном України (група «молодші юнаки»). Вихованець цієї ж спортивної школи Тарас Тарасюк здобув третє місце, а біатлоніст із ДЮСШ «Олімп» Максим Підручний став п’ятим.
 
Тренуються біатлоністи під керівництвом Ігоря Починка, Назара Бурика, Василя Тарасюка і Михайла Кручового.
 
 
 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.03.2023 soroka
Михайло Цимбалюк: «Військовий, який демобілізувався, має бути пошанований державою»
Про виклики, з якими українці вже впоралися, а також ті проблеми, які чекають нас попереду,…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

6.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.