Жителі Тернопільщини сформували більше 320 000 продуктових наборів для харків’ян

Опубліковано в Життя краю Автор  soroka 30.12.2022

Понад 320 000 продуктових наборів було сформовано жителями Тернопільщини та відправлено на Харківщину.

Про це розповів голова Тернопільської ОВА Володимир Труш.

 

– Ми розуміємо, що в цей час люди там потребували цих продуктових наборів. Це стало першою нашою гуманітарною місією. Після цього були Миколаїв, Запоріжжя та Київ, – говорить Володимир Труш. Останні 15 великих фур були відправлені  на звільнену від окупантів Херсонщину. Це сухі сніданки, страви швидкого приготування, напівфабрикати - те, що не потребує багато зусиль для приготування. Також борошно, картопля та вода. Це тільки маленька вершинка того, що було зроблено Тернопільською областю. Якщо брати благодійні фонди, волонтерів, то ці цифри будуть, напевно, в десятки разів більші.

З початку повномасштабного вторгнення Тернопільщина відправила близько тисячі тонн гуманітарної допомоги до областей, де ведуться бойові дії.

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

29.11.2023 soroka
Crypto News: найлінивіший спосіб для початківців заробити гроші в Інтернеті за допомогою хмарного майнінгу ($200+/день+)
У швидкоплинному світі криптовалют ключовими є простота та прибутковість. Для новачків, які шукають привабливий варіант…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3791.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.